!
Петък, 27 Март 2026
28
септ
 

В УМБАЛ "Св. Анна" започва ваксинация с 3-та игла

Вторник, 28 Септември 2021 | 11:15:52


Във Ваксинационният център на УМБАЛ „Св. Анна“-София АД желаещите вече могат да се ваксинират с трета игла, съобщиха от лечебното заведение. Центърът работи от 8 ч. до 20 ч. всеки ден, включително събота и неделя. Има всички ваксини

Във Ваксинационният център на УМБАЛ „Св. Анна“-София АД желаещите вече могат да се ваксинират с трета игла, съобщиха от лечебното заведение.

Центърът работи от 8 ч. до 20 ч. всеки ден, включително събота и неделя. Има всички ваксини, одобрени за ползване в България.

Не е необходимо предварително записване. Ваксинационният център се намира в двора на болницата и до него може да се стигне с автомобил, допълват от лечебното заведение.



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
TLsE


Всичко за коронавируса
Още новини
Д-р Росица Дичева оглавява МБАЛ Средец
27.03.2026 17:41:17

Д-р Росица Дичева оглавява МБАЛ Средец

Общинският съвет в Средец на свое заседание утвърди резултатите от проведен конкурс за избор на у ...

НЗОК ще плаща лекарство за пациенти с белодробна артериална хипертония от тази година
27.03.2026 17:30:54 Надежда Ненова

НЗОК ще плаща лекарство за пациенти с белодробна артериална хипертония от тази година

Надзорният съвет на НЗОК одобри Касата да плаща от тази година лекарствени продукти за белодробна ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...