!
Вторник, 01 Юли 2025
15
юни
 

Запалиха линейка на частен хоспис в Бургас

Четвъртък, 15 Юни 2017 | 10:19:06


Сигнал за горяща линейка е получен в ОД на МВР – Бургас през нощта срещу 14 юни, съобщи Фокус. Линейката била собственост на частен хоспис. Разследващите установили, че автомобилът е залят в предната си част със запалителна течност, като

Сигнал за горяща линейка е получен в ОД на МВР – Бургас през нощта срещу 14 юни, съобщи Фокус. Линейката била собственост на частен хоспис.

Разследващите установили, че автомобилът е залят в предната си част със запалителна течност, като преди това са срязани четирите му гуми. От инцидента обгоряла предната дясна част на автомобила.

Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на 5 РПУ–Бургас.



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
jvTP


Всичко за коронавируса
Още новини
72-годишен фермер от Гърция е починал от Кримска-Конго хеморагична треска
01.07.2025 10:28:47

72-годишен фермер от Гърция е починал от Кримска-Конго хеморагична треска

Здравните власти в Гърция съобщиха за смъртта на 72-годишен фермер, който почина от Кримска-Конго ...

Почина доц. Бойко Миразчийски
01.07.2025 09:33:10

Почина доц. Бойко Миразчийски

Почина доц. Бойко Миразчийски, директор на УМБАЛ Бургас. Тъжната новина съобщи във фейсбук профил ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...