!
Събота, 11 Юли 2026
28
юни
 

МС отпусна средства за рехабилитация на военноинвалиди и ветерани от войните

Сряда, 28 Юни 2017 | 12:40:30


Министерският съвет одобри допълнителен трансфер в размер на 6840 лв. по бюджета на държавното обществено осигуряване за 2017 година, съобщават от правителствената информационна служба. Със средствата, предвидени в централния бюджет, ще се разп

Министерският съвет одобри допълнителен трансфер в размер на 6840 лв. по бюджета на държавното обществено осигуряване за 2017 година, съобщават от правителствената информационна служба.

Със средствата, предвидени в централния бюджет, ще се разплатят извършени разходи за престой и ползване на дейности и услуги в базите на „Профилактика, рехабилитация и отдих“ ЕАД от правоимащи лица по Закона за ветераните от войните и Закона за военноинвалидите и военнопострадалите.



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
E*rm


Всичко за коронавируса
Още новини
Напредък в хирургията на тазобедрената става
11.07.2026 10:47:39

Напредък в хирургията на тазобедрената става

Съвременен тип имплант драстично намалява риска от изкълчване след определени операции за смяна н ...

ИСС подкрепи въвеждането на пациентска навигация за онкоболните
11.07.2026 09:29:39

ИСС подкрепи въвеждането на пациентска навигация за онкоболните

Икономическият и социален съвет (ИСС) на Република България единодушно прие становището „Въ ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...