Днес председателят на Съвета на директорите и представител на МЗ в борда на МБАЛ „Христо Ботев“ Цветанка Димова ще посети лечебното заведение, за да се запознае с текущото изпълнение на строително-ремонтните дейности в ангиографската зала на болницата.
Посещението е следствие от проведена среща с представители на фирмата-изпълнител на ремонта, в рамките на която среща е получено уверението, че ремонтните дейности ще приключат до две седмици. След това в областната болница ще бъде монтиран ангиограф, закупен с капиталови средства на Министерството на здравеопазването. Така лечебното заведение ще възстанови реализирането на дейностите по инвазивна кардиология за населението от областта, съобщиха от МЗ.














1 039 400 лв. повече ще получи болницата във Враца за тази година
12.04.2019 14:44:10Възстановяват инвазивната кардиология във Враца
01.04.2019 15:30:20Прокуратурата внесе обвинителния акт срещу директорите на МБАЛ-Враца
18.03.2019 15:30:12