!
Сряда, 02 Юли 2025
04
апр
2
 

17 са вече смъртните случаи с COVID-19 у нас

Събота, 04 Април 2020 | 14:55:28
2

Мъж на 54 г. е починал днес в болница "Света Анна". Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус, съобщиха от МЗ. Също днес в УМБАЛ "Света Анна" е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба

Мъж на 54 г. е починал днес в болница "Света Анна". Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус, съобщиха от МЗ.

Също днес в УМБАЛ "Света Анна" е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Пациентът е бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.

До момента смъртните случаи вече са 17. Припомняме, че по-рано днес почина 48-годишна жена в "Пирогов".



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
jJ81

ПОЗИЦИЯ 04.04.2020 21:11:59

"Мъж на 54 г. е починал днес в болница "Света Анна". Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус, съобщиха от МЗ. Също днес в УМБАЛ "Света Анна" е починал и 86-годишен мъж, също с положителна проба за COVID-19. Пациентът е бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания." ТОВА ЧЕ СА БИЛИ С ПОЛОЖИТЕЛНА ПРОБА ЗА COVID-19 НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ СА ПОЧИНАЛИ ОТ ПРОСЛОВУТИЯ КОРОНА ВИРУС! ПОЧИНАЛИ СА ОТ МНОГОТО ИЗБРОЕНИ ОСНОВНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ! ЗАЩО НАГНЕТЯВАТЕ НАПРЕЖЕНИЕ, КАТО НАБЕЖДАВАТЕ ВИРУСА? ЧОВЕШКИЯТ ОРГАНИЗЪМ Е НАСЕЛЕН С ХИЛЯДИ КАТО ВИД И МИЛИАРДИ, КАТО БРОЙКА МИКРООРГАНИЗМИ , КОИТО МОГАТ ДА БЪДАТ ДИАГНОСТИЦИРАНИ ВЪВ ВСЕКИ МОМЕНТ! ПО ГОРНАТА ПОРОЧНА ЛОГИКА ВСЕКИ ЕДИН ДИАГНОСТИЦИРАН МИКРООРГАНИЗЪМ МОЖЕ ДА БЪДЕ НАБЕДЕН , КАТО ПРИЧИНА ЗА СМЪРТ! КОЙ ЩЕ ВРАЗУМИ ГЛУПАВИТЕ ЖУРНАЛИСТИ ДА НЕ ПЛАШАТ ХОРАТА! ТА ТОВА Е РЪСТА НА НОРМАЛНАТА СМЪРТНОСТ!

Гост 04.04.2020 17:34:42

Вечна му памет и поклон пред д-р Ли Уънлян, офталмолог от болницата в Ухан, първи бил камбаната за новата китайска чумa!


Всичко за коронавируса
Още новини
Безплатни прегледи на деца от столични специалисти ще се проведат в Гоце Делчев
01.07.2025 17:36:29

Безплатни прегледи на деца от столични специалисти ще се проведат в Гоце Делчев

На 19 юли 2025 г. от 9:00 часа лекари специалисти от София ще преглеждат безплатно деца от град Г ...

Комисията реши: Законопроектът за лекарските заплати да е готов до 28 юли (Обновена)
01.07.2025 16:43:54 Надежда Ненова

Комисията реши: Законопроектът за лекарските заплати да е готов до 28 юли (Обновена)

След 3 часа и половина дебати на висок тон народните представители от парламентарната здравна ком ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...