!
Понеделник, 22 Декември 2025
20
юни
 

Нов конкурс за управител на КОЦ – Пловдив ще проведе общината

Вторник, 20 Юни 2017 | 11:52:16


Предложение за обявяване на нов конкурс за управител на Комплексния онкологичен център в Пловдив ще разгледа на утрешното си заседание Общинския съвет в града. Предложението е внесено от зам.-кмета на общината Розалин Петков, става ясно от дневния ред

Предложение за обявяване на нов конкурс за управител на Комплексния онкологичен център в Пловдив ще разгледа на утрешното си заседание Общинския съвет в града. Предложението е внесено от зам.-кмета на общината Розалин Петков, става ясно от дневния ред на заседанието.

Причината за повторно обявяване на конкурса са получените ниски оценки на кандидатите в първия конкурс, информира Dariknews.bg. И двамата желаещи да оглавят КОЦ-а са получили оценки от под 4,50.

Припомняме, конкурсът за управител на лечебното заведение се проведе в края на май. Обявяването му се наложи, след като в края на ноември миналата година тогавашният управител на Комплексния онкологичен център д-р Красимир Вальов бе принуден да подаде оставка след скандал с ненужни операции.

На конкурса се явиха двама кандидати – счетоводителят на лечебното заведение Красимир Тодоров и бившият шеф на ДКЦ 5 в града д-р Пламен Фотев.



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
up6F


Всичко за коронавируса
Още новини
Д-р Петя Ценимир: Отоневрологията е диамант в короната на неврологията
21.12.2025 10:03:00 Невена Попова

Д-р Петя Ценимир: Отоневрологията е диамант в короната на неврологията

Завършва медицина в Медицински университет-София през 2018г. с отличен успех. Специализира Нервни ...

Проф. Стоян Владимиров издаде историята на Пловдивския стоматологичен факултет
20.12.2025 11:47:34

Проф. Стоян Владимиров издаде историята на Пловдивския стоматологичен факултет

Историята на Пловдивския стоматологичен факултет събра в книга бившият декан проф. д-р Стоян Влад ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...