!
Събота, 08 Ноември 2025
15
апр
2
 

36 000 лв. дариха съдиите от Конституционния съд на УМБАЛ „Св. Анна“-София

Сряда, 15 Април 2020 | 13:46:55
2

36 000 лв. дариха съдиите от Конституционния съд на УМБАЛ „Св. Анна“-София, съобщиха от лечебното заведение. Според волята на дарителите, с тези пари ще бъде закупен респираторен апарат и консумативи към него. Апаратът ще бъде от на

36 000 лв. дариха съдиите от Конституционния съд на УМБАЛ „Св. Анна“-София, съобщиха от лечебното заведение. Според волята на дарителите, с тези пари ще бъде закупен респираторен апарат и консумативи към него.

Апаратът ще бъде от най-високото възможно качество, предлагано на българския пазар и ще бъде изключително полезен за медиците от първа линия, в битката им с COVID-19, допълват от болницата. 

Съветът на директорите на УМБАЛ „Св. Анна“-София АД поднася своите благодарности за навременното и необходимо дарение.



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
f1bZ

ШЕРП 15.04.2020 23:13:03

"36 000 лв. дариха съдиите от Конституционния съд на УМБАЛ „Св. Анна“-София" НЕ ГИ ЛИ Е СРАМ ПРИ ЗАПЛАТИТЕ, КОИТО ПОЛУЧАВАТ ДА ДАРЯТ ТАКАВА МИЗЕРНА СУМА? СКРОМНИТЕ ДАРИТЕЛИ ОСТАВАТ В АНОНИМНОСТ, А ТИЯ ВИСШИ МАГИСТРАТИ "БИЯТ ТЪПАНА" ЗА МИЗЕРНОТО, ЗА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ ИМ, ПОДАЯНИЕ! ХИЛЯДИ ДОБРОВОЛЦИ РИСКУВАТ НАЙ-ЦЕННОТО, ЗДРАВЕТО И ЖИВОТА СИ, БЕЗ ФАНФАРИ И ШУМОТЕВИЦА! А членовете на "Съвета на директорите на УМБАЛ „Св. Анна“-София АД", вместо да изказват благодарности, да дарят незаслужените си заплати на "шерпите" от първата линия!

Лекар от първата траншея 15.04.2020 23:26:04

Вместо "....членовете на "Съвета на директорите....." по-правилно е да се чете: "....паразитите от Съвета на директорите...."!


Всичко за коронавируса
Още новини
63-ма станаха кръводарителите в кампанията „Усмихни сърце“ в Пазарджик
07.11.2025 17:20:30

63-ма станаха кръводарителите в кампанията „Усмихни сърце“ в Пазарджик

Още 8 кръводарители дариха за кампанията „Усмихни сърце“. Така инициативата вече е по ...

Великобритания: Лекарите не приемат увеличение на заплатите с 2,5%, предлагано от правителството
07.11.2025 16:59:11

Великобритания: Лекарите не приемат увеличение на заплатите с 2,5%, предлагано от правителството

Британската медицинска асоциация (BMA) заяви, че предложението на правителството да увеличи запла ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...