36 000 лв. дариха съдиите от Конституционния съд на УМБАЛ „Св. Анна“-София, съобщиха от лечебното заведение. Според волята на дарителите, с тези пари ще бъде закупен респираторен апарат и консумативи към него.
Апаратът ще бъде от най-високото възможно качество, предлагано на българския пазар и ще бъде изключително полезен за медиците от първа линия, в битката им с COVID-19, допълват от болницата.
Съветът на директорите на УМБАЛ „Св. Анна“-София АД поднася своите благодарности за навременното и необходимо дарение.
С приемането на Меморандум за повишаване на стандартите в сектора и апел за създаване на Ст ...
Европейската комисия потвърди, че е вероятно Брюксел да се откаже от договора за доставка на вакс ...
С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...
Със затихването на епидемията от COVID една друга ключова за здравния сектор тема отново бе поста ...
Изминалата една година беляза целия свят със знака на битката срещу Covid-19. След тези тежки мес ...
От дни в България е в ход масовата имунизация срещу COVID. След осигуряването на т. нар. зеле ...
"36 000 лв. дариха съдиите от Конституционния съд на УМБАЛ „Св. Анна“-София" НЕ ГИ ЛИ Е СРАМ ПРИ ЗАПЛАТИТЕ, КОИТО ПОЛУЧАВАТ ДА ДАРЯТ ТАКАВА МИЗЕРНА СУМА? СКРОМНИТЕ ДАРИТЕЛИ ОСТАВАТ В АНОНИМНОСТ, А ТИЯ ВИСШИ МАГИСТРАТИ "БИЯТ ТЪПАНА" ЗА МИЗЕРНОТО, ЗА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ ИМ, ПОДАЯНИЕ! ХИЛЯДИ ДОБРОВОЛЦИ РИСКУВАТ НАЙ-ЦЕННОТО, ЗДРАВЕТО И ЖИВОТА СИ, БЕЗ ФАНФАРИ И ШУМОТЕВИЦА! А членовете на "Съвета на директорите на УМБАЛ „Св. Анна“-София АД", вместо да изказват благодарности, да дарят незаслужените си заплати на "шерпите" от първата линия!
Вместо "....членовете на "Съвета на директорите....." по-правилно е да се чете: "....паразитите от Съвета на директорите...."!