!
Неделя, 18 Май 2025
28
ноем
1
 

Почина д-р Емил Панайотов

Вторник, 28 Ноември 2017 | 15:02:55
1

Отиде си д-р Емил Панайотов, информират от Българския лекарски съюз. Той бе сред известните и обичани акушер-гинеколози в Русенска област. Завършил е Медицинска академия в София. Освен специалист по акушерство и гинекология, д-р Панайот

Отиде си д-р Емил Панайотов, информират от Българския лекарски съюз.

Той бе сред известните и обичани акушер-гинеколози в Русенска област.

Завършил е Медицинска академия в София. Освен специалист по акушерство и гинекология, д-р Панайотов бе експерт по здравен и социален мениджмънт и в тази област също се изявяваше като отзивчив лекар-организатор на полезни инициативи. Той е и един от създателите на Балканската школа по ехография.

Като ръководител на отделение по акушерство и гинекология д-р Панайотов положи изключителни усилия, за да може екипът му да работи със съвременна апаратура, отговаряща  на всички медицински стандарти, свързани с грижата за майките и новородените, на които се бе посветил.

Управителният съвет на БЛС изразява своите дълбоки съболезнования към семейството и близките му, подчертавайки, че съсловието ни загуби ерудиран колега, безупречен специалист, оставил след себе си спомен за безкрайна човечност.

Поклон пред светлата му памет!



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
QYNs

Гост 28.11.2017 16:26:40

Бог да го прости!


Всичко за коронавируса
Още новини
Увеличаване на здравната вноска и по-висок процент от БВП за здраве поиска Съборът на БЛС
17.05.2025 16:36:04

Увеличаване на здравната вноска и по-висок процент от БВП за здраве поиска Съборът на БЛС

С 300 гласа „за”, 7 „против“ и 10 „въздържал се“ делегатите н ...

Актуализират състава на COVID ваксините за сезон 2025/2026 г.
17.05.2025 11:22:58

Актуализират състава на COVID ваксините за сезон 2025/2026 г.

Специалната работна група (ETF) на Европейската агенция по лекарствата (EMA) препоръча актуализир ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...