!
Понеделник, 24 Август 2026
22
апр
 

Дарение от медицински облекла получи АГ клиниката на УМБАЛ „Св. Георги“

Понеделник, 22 Април 2024 | 09:25:44


Медицински облекла за персонала на всички отделения на Клиниката по акушерство и гинекология получи УМБАЛ “Свети Георги” ЕАД - Пловдив. Лекарите и акушерките от неонатология, патологична бременност, консервативна и оперативна гинекология, р

Медицински облекла за персонала на всички отделения на Клиниката по акушерство и гинекология получи УМБАЛ “Свети Георги” ЕАД - Пловдив. Лекарите и акушерките от неонатология, патологична бременност, консервативна и оперативна гинекология, родилно отделение, както и медицинските сестри, се сдобиха с шити по поръчка и индивидуални размери нови екипи.

Екипът на бранда за детски продукти “бебо” направи този жест като част от неговите социално-отговорни инициативи. По този начин изрази благодарност за приноса и ангажираността на медицинските специалисти от водещата клиника по акушерство и гинекология в цяла Южна България.

Дарението прие началникът на клиниката проф. д-р Екатерина Учикова.

“Благодарим на “бебо” и всички дарители за вниманието и подкрепата. В момента приключваме с основния ремонт на клиниката, който е част от общия план за реновиране и благоустройство на болницата. Подобряването на обстановката в клиниката е от изключителна важност за комфортния престой на пациентите и работата на персонала”, каза проф. Учикова.



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
bHqw


Всичко за коронавируса
Още новини
Даниела Владова влиза в ръководството на Хематологията в София
24.08.2026 17:31:47

Даниела Владова влиза в ръководството на Хематологията в София

Даниела Владова печели конкурса за представител на държавата в Съвета на директорите на Специализ ...

Над 700 опаковки лекарствени и козметични продукти за седмица задържаха митничарите у нас
24.08.2026 17:13:03

Над 700 опаковки лекарствени и козметични продукти за седмица задържаха митничарите у нас

Два случая на нелегален трафик на лекарствени продукти предотвратиха на ГКПП Калотина само за сед ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...