!
Понеделник, 19 Януари 2026
31
дек
 

Вижте най-четените статии в Zdrave.net за 2022 година

Събота, 31 Декември 2022 | 10:24:31


Заплащането на медиците, интересни медицински случаи и починали лекари. Това са част от темите, които са намерили място сред най-четените материали в Zdrave.net през 2022 година. Ето и топ 10 на материалите, радващи се на най-голям читателски и

Заплащането на медиците, интересни медицински случаи и починали лекари. Това са част от темите, които са намерили място сред най-четените материали в Zdrave.net през 2022 година.

Ето и топ 10 на материалите, радващи се на най-голям читателски интерес през годината. Статиите са подредени по брой прочитания, като започваме от най-четената.

Отиде си неврологът д-р Невяна Мустакова – линк към материала тук

Проф. Момеков: Дали не е ред на лекарите да протестират в защита на правото на живот? – линк към материала тук

Почина хирургът д-р Александър Станишев – линк към материала тук

Вдигнаха на крака 90-годишна жена с вертебропластика в УМБАЛ „Св. Анна“ – линк към материала тук

100-годишен невролог: Пенсионирането е враг на дълголетието – линк към материала тук

Д-р Маджаров: На пациента вече не може да се обещава нищо, защото няма кой да го даде – линк към материала тук

Личните лекари да станат специалисти по Обща медицина и да се премахнат капитациите – линк към материала тук

Д-р Станимир Георгиев: Най-истинската ценност за мен са честността и искреността  – линк към материала тук

Надзорът на Касата утвърди бюджета за лекарствата по основни групи – линк към материала тук

3000 лв. за лекар, 2000 лв. за медсестра, 1000 лв. за санитар - в закон: отхвърлено – линк към материала тук.



Коментари по темата

Правила на форума за коментари
Y1T%


Всичко за коронавируса
Още новини
Д-р Линда Ставрева: Моите учители в специалността УНГ вдъхновяват с пример и отдаденост
18.01.2026 10:01:20 Невена Попова

Д-р Линда Ставрева: Моите учители в специалността УНГ вдъхновяват с пример и отдаденост

Д-р Линда Ставрева е част от екипа на Клиника „Ушни, носни и гърлени болести“ към ...

Двама се борят за представител на държавата в МБАЛ-Габрово
17.01.2026 11:40:45

Двама се борят за представител на държавата в МБАЛ-Габрово

Двама кандидати за представител на държавата са класирани за последния етап на конкурса за ръково ...




Актуална тема
Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите
29.09.2023 13:59:52 Владимир Попов

Методиката за плащане на онколекарствата обещава нови болнични дългове и влошено лечение на пациентите

Решение на Надзорния съвет на Националната здравноосигурителна каса от 25 септември отново разбун ...

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?
14.03.2023 14:59:29 Невена Попова

Фалшивите реклами - търсим ли решение или се възхищаваме от проблема?

Запознайте се: той е проф. Страхил Вачев, „знаменит български кардиолог“. Пенсионирал ...

Защо НРД 2023 стана
24.11.2022 15:15:08 Надежда Ненова

Защо НРД 2023 стана "ябълка на раздора"

Проектът за НРД 2023-2025, изпратен от НЗОК на БЛС, отново предизвика напрежение между договорнит ...

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването
15.02.2022 13:19:48 Владимир Попов

Без увеличение на цените на пътеките болници ще са на ръба на оцеляването

С над 600 млн. лв. е увеличен бюджетът на Националната здравноосигурителна каса за 2022 година в ...